Hea valija!

Viimased aastad on olnud Eesti inimestele ja ettevõtetele keerulised: COVID-19 pandeemia, rekordiliselt kallinenud toidu- ja esmatarbekaubad, energiakriis ning Venemaa alustatud sõda Ukraina vastu on toonud palju ebakindlust. Peame leidma ühiselt tee, mis viib meid edasi, hoiab Eesti riiki ja inimesi. Peame tegutsema julgelt inimeste heaks!

 

Eesti Keskerakond leiab, et valitsus ei saa ega tohi pealt vaadata inimeste toimetulekuraskuste süvenemist, ettevõtete sulgemist ja töötuse kasvu. Oleme kindlalt olukorras, kus me olla ei taha, näidates parimaid tulemusi majanduslanguses ja inflatsioonis. Me ei tohi korrata vigu, mis said tehtud 2009. aasta majanduskriisi ajal.

 

Meie pakume lahendusi ja meil on tugev ning kogenud meeskond, kes oskab ideed ellu viia. Keskerakond on oma tugevust aastate jooksul tõestanud nii peaministrierakonnana, opositsioonis kui ka kohalikes omavalitsustes üle Eesti, sealhulgas pealinnas Tallinnas. Me peame oluliseks ühiskonna suuremat sidusust, inimeste ja ettevõtete hakkama saamist ning abikäe ulatamist nendele, kes seda vajavad.

 

Ärme lase end uinutada äärmustel ja must-valgetel valikutel. Peame täna olema julged, kuid tasakaalukad, tegutsema kiiresti, aga arukalt ja silmas pidama iga Eestimaa inimest. Vaid siis saame ületada meie teel olevad kriisid, tagada inimeste toimetulek ja kodumaa julgeolek. Meie valimisplatvorm toob selgelt välja, miks tuleb valida 5. märtsil just Eesti Keskerakonda!

 

Toeta oma ringkonnas Keskerakonna kandidaati!Jüri Ratas
Keskerakonna esimees


Tõnis Mölder
Keskerakonna valimisplatvormi toimkonna juht

HARIDUS- JA TEADUSPOLIITIKA

KAITSEPOLIITIKA

KESKKONNAPOLIITIKA

KULTUURIPOLIITIKA

MAAELUPOLIITIKA

MAJANDUSPOLIITIKA

RAHANDUS- JA MAKSUNDUSPOLIITIKA

RAHVASTIKUPOLIITIKA

REGIONAALPOLIITIKA

SISETURVALISUSE POLIITIKA

SOTSIAALPOLIITIKA

SPORDIPOLIITIKA

TERVISHOIUPOLIITIKA

TÖÖTURUPOLIITIKA

VÄLISPOLIITIKA

ÕIGUS- JA KODANIKUÜHISKONNA POLIITIKA

See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise ning liikluse analüüsimiseks. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge